خرید و دانلود*پکیج تکنولوژی فکر(1و 2) صوتی*

تکنولوژی فکر,دکتر علیرضا آزمندیان,تکنولوژی فکر 1و2,دوره خودشکوفایی و خودمدیریتی,زندگی در مسیر کمال|yli50464448
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پکیج تکنولوژی فکر(1و 2) صوتیقابل مشاهده می باشد


دکتر علیرضا آزمندیان


بنیانگذار تکنولوژی فکر و بزرگترین سخنران انگیزشی در ایران که با برگزاری سمینارها و دوره های تكنولوژی فكر به بسط و گسترش اين تكنولوژی در ايران پرداخته اند و تحولات بزرگی در نظام فكری و باورهای مردمان این سرزمین ايجاد كرده اند.


تکنولوژی فکر۱ دوره خودشکوفایی و خودمدیریتی

این دوره شامل مباحث

۱- آشنایی با ضمیر ناخودآگاه

۲- ساختن نظام باورها و بحث اعتماد به نفس

۳- ارتباطات انسانی"کلید طلایی موفقیت"

۴- طراحی سرنوشت و هدف گذاری در کار و زندگی

۵- نحوه مقابله با مسائل و مشکلات کار و زندگی می باشد.تکنولوژی فکر 2 / زندگی در مسیر کمال


بخشی از کتاب زندگی در مسیر کمال
امروز اگر ما بتوانیم با یک تکنولوژی زیبای الهی "تکنولوژی فکر" نظام تفکر خود را سامان دهی کنیم ،می توانیم یک زندگی زیبا را از نو برای خود تعریف کرده و آن را خلق کنیم.ما نام چنین زندگی زیبا را که ابتدا در ذهن خود خلق می کنیم و بعد در دنیای واقعیت ها آن را پیاده و اجرا می کنیم،"زندگی در مسیر کمال"می نامیم.

این چنین زندگی مختص انسان های عارف و عاشق است.ما در این کتاب ضمن اینکه چگونگی ایجاد چنین زندگی را بیان می کنیم ،در عین حال نشان می دهیم که انسان های عارف چگونه می اندیشند و چگونه زندگی می کنند.

وتو خواننده عزیز این کتاب انسان ساز می توانی با درک و اجرای این قانونمندی ها از خود انسان عارفی بسازی و در مسیر کمال زندگی کنی.

این کتاب از تو انسان زیبای دیگری می سازد و زندگی در مسیر کمال را به تو نشان می دهد.مطالعه و اجرای دستور العمل ها و تکنیک های آن ،زندگی تو را متحول می کند و تو با تحولی که در خود می آفرینی به بهبود کیفیت زندگی ات می پردازی و آینده ای میسازی که چه بسا هیچ شباهتی به گذشته های ناکام و تاریک تو نداشته باشد.

ما در این کتاب زندگی،عشق و عرفان را مجددا تعریف می کنیم و نشان می دهیم که چگونه شما به عنوان یک انسان عارف ،از رهگذر شناخت درست خود ،به شناخت خدای رحمان و شناخت جهان هستی می رسید.

آری،این کتاب باید نگرش های تورا به خود ،به خدا و به زندگی ،عوض کند.

آسمان اول :مقدمات یک سفر انسانی-الهی به سوی کمال

آسمان دوم :ویژگی زندگی در مسیر کمال

آسمان سوم :ملاقات با کائنات

آسمان چهارم:ملاقات با خود

آسمان پنجم :ملاقات با زندگی

پس تو خواننده عزیز، اینک یک سالک مسیر کمال هستی و آمده ای تا به همراه همسفران دیگری در کنار قافله سالار این سفر،یک مسیر زیبای انسانی-الهی را طی کنی و از خود به خدا برسی.خود را برای چنین سفر زیبا و پر حاصل آماده کن!
مشخصات:
تعداد: 7 فایل صوتی
حجم: 62 مگابایتمطالب دیگر:
📒فعالیتهای ساخت املاک📒فعاليتهاى بيمه عمومى‏📒فقر و فساد موانع سرمایه داری و توسعه📒فقر، مهاجرت و بیسوادی و تاثیر ان بر بهداشت جامعه📒فلسفه آفرینش📒فلسفه تربیت📒فلسفه مشارکت📒فلسفه وجودی پست های گازی📒فمنیسم📒فن هنر آموزش📒فناوری اطلاعات در اتریش📒فناوری اطلاعات در استرالیا📒فناوری اطلاعات در جمهوری چك📒فناوری اطلاعات در هنگ کنگ📒فناوری اطلاعات در یونان📒فنآوری و آینده📒فنون تست زنی📒فنون شناختی رفتاری فرزند پروری برای نوجوانان📒فنون موثر در تدریس موفق📒فوریتهای پزشکی در گروههای سالمندان📒فیزیک پایه 1 مکانیک📒فیلتر کردن خون کامل قبل از ذخیره📒فيلتر كالمن📒قاچاق و تخلفات گمرکی📒قالب هاي شعر فارسي