خرید و دانلود*تکنولوژی پیشرفته در صنعت خودرو*

|yli50464448
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تکنولوژی پیشرفته در صنعت خودروقابل مشاهده می باشد

حجم فایل : 2.7 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 35
بسم الله الرحمن الرحیم تکنولوژی پیشرفته
در صنعت خودرو ABS & ASR & ESP & SBC سیستم های پیشرفته الکترونیکی
برای پایداری خودرو امروزه برای پایداری خودرو در شرایط بحرانی از سیستمهای پیشرفته ای استفاده می کنند .
پایداری خودرو باعث ثبات حرکت خودرو در جادهای مارپیچ و در شرایط بد آب و هوایی می شود که در نتیجه باعث کاهش تصادفات و تلفات جانی رانندگان و افراد می شود.
امروزه برای ایجاد پایداری از سیستمهای پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی استفاده میکنند.
در صفحات بعدی به معرفی و عملکرد بیشتر آنها می پردازیم.
مقدمه : این سیستم ها عبارتند از : ABS : Anti lock Braking System

ASR : Acceleration Skid Regulation

BAS : Brake Assistance System

ESP : Electronic Stability Program

SBC : Sensotronic Brake Control
ECU : Electronic Control Unit ECU واحد کنترل الکترونیکی میباشد که سیگنالهای آنالوگی را از سنسورها دریافت کرده و به دیجیتال تبدیل می کند . سیگنالهای دیجیتالی به CPU رفته و با استفاده از اطلاعات داخل RAM بهترین شکل فرمان محاسبه کرده و به قسمتهای عمل کننده ارسال میکند . 0100 CPU RAM A B Electronic Contror Unit A,B = مبدل سیگنالهای آنالوگ به دیجیتال سیگنالهای
آنالوگ فرمانهای
آنالوگ 100100100101001 100100100101001 001011 BACK Anti lock Braking System ( ABS) این سیستم از قفل شدن چرخ ها در زمان استفاده از ترمز در جاده های لغزنده جلوگیری میکند . از مزایای این ترمز حفظ پایداری و فرمان پذیری و کاهش طول خط ترمز میباشد .
عملکرد این سیستم به صورت زیر می باشد :
از سیگنال سرعت چرخ مشتق گرفته می شود تا سیگنالی که متناسب با شتاب زاویه ای است بدست آید . اگر شتاب منفی از مقدار پیش بینی شده (مثلا g 5/1-) کمتر شود فرض میشود که چرخ در حال قفل شدن است . زیرا اصولا خودرو قادر نیست چنین شتابی بگیرد . در چنین حالتی فشار مجددا کاهش می یابد . این سیکل بطور متناوب آنقدر ادامه می یابد تا خودرو به سرعتی در 3-5 کیلومتر برساعت برسد . Without abs With abs Componets of ABS with ABS without ABS BACK Acceleration Skid Regulation (ASR) ASR سیستم ضد لغزش بوده و در افزایش پایداری وفرمان پذیری و سر نخوردن وبکسباد نکردن چرخهای خودرو کارایی دارد .این سیستم از سنسورهای ABS اطلاعات در مورد سرعت چرخ و سرعت خودرو را دریافت کرده و در صورت نا هماهنگ بودن دو فرمان می دهد یکی به سلونوئید ABS فرمان میدهد که چرخی که درحال بکسباد کردن است ترمز نماید وفرمان دیگری به ECU موتور فرستاده تا قدرت موتور را کاهش دهد . With asr Without asr with ASR withou...مطالب دیگر:
📎پاورپوینت توسعه و عدالت آموزشی در برنامه ششم توسعه📎تحقیق بررسی سه مقوله تبلیغات، لباس و مد📎بررسی رابطه بین واحدهای ژئومورفولوژی و اشکال فرسایشی در حوضه آبخیز رودخانه سقز با استفاده از GIS وRS📎پاورپوینت بهسازی خاک: روش های حرارتی، انفجاری و الکترواسموزی📎پاورپوینت زمان سنجی (Time Measurement)📎تحقیق بررسي رابطه بين شيوه هاي فرزندپروري مادران با انگيزش پيشرفت دانش آموزان سال سوم دبيرستان📎تحقیق بررسي رابطه بين پرخاشگري والدين و افسردگي كودكان مقطع پنجم ابتدايی📎خلاصه کتاب اقلیم و معماری مرتضی کسمایی📎کتاب انگلیسی معماری Innovative Designs by North America's Leading Architects📎جزوه آموزشی تنظیم شرایط محیطی2📎پکیج کامل آموزشی در خصوص آسانسور📎پاورپوینت مفهوم و محتوا در معماري📎تحقیق بررسي توصيفي موسيقي و موسيقي درماني بر روي انسان ها📎تحقیق بررسي تاثير شيوه‌ هاي فرزندپروري بر رشد اجتماعي كودكان📎تحقیق بررسي ايمن ترين مسير از منظر نرخ تصادفات📎نمونه سؤالات ICDL درجه یک آزمون های ادواری فنی و حرفه ای📎نمونه سؤالات مدیریت پرورش قارچ فنی و حرفه ای📎نمونه سؤالات درس حسابداری مقدماتی دانشگاه ها📎نمونه سوالات حسابداری مقدماتی دانشگاه پیام نور📎جدید ترین نمونه سوالات کارور فتوشاپ 94 فنی و حرفه ای📎جدیدترین نمونه سوالات رشته پرده دوزی سال 94 فنی و حرفه ای📎جدیدترین نمونه سوالات کیف دوزی با چرم آزمون فنی و حرفه ای📎جدیدترین نمونه سوالات ICDL درجه دو آزمون های ادواری فنی و حرفه ای سال 94📎جدیدترین نمونه سوالات خیاط لباس شب و عروس فنی و حرفه ای سال94📎تحقیق فیلتر زيستی تصفیه تکمیلی آب‌های آلوده شهری و صنعتی