خرید و دانلود*پاورپوینت (اسلاید) بررسی تکنولوژی بسته بندی اسپتیک*

اسپتیک,اسپتیکال,پاورپوینت تکنولوژی اسپتیک,پاورپوینت بسته بندی اسپتیک,دانلود پاورپوینت بررسی اسپتیک,بسته بندی اسپتیک,مهندسی صنایع غذایی|yli50464448
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت (اسلاید) بررسی تکنولوژی بسته بندی اسپتیکقابل مشاهده می باشدتعداد صفحات فایل: 11 اسلاید


دسته بندی: پاورپوینت آماده صنايع غذايی


فرمت فایل اصلی: PowerPoint قابل ویرایش1- این پاورپوینت دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده ارائه یا پرینت است.


2- کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.


3- در این پاورپوینت مباحث به زبان ساده و قابل درک برای همه گفته شده و برای ارائه آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.
توضیحات کامل :


در 11 اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptxاسپتیک Aseptic


انقلابی در فن آوری بسته بندی مواد غذایی


در اوایل دهه 1950 ابداعی در صنعت بسته بندی رخ داد که تکامل آن در 25 سال گذشته چنان تاثیر جهانی بر روی صنعت غذایی بر جای گذاشت که انجمن بین المللی مهندسین صنایع غذایی در سال 1989 از آن به عنوان مهمترین پیشرفت صنعت مواد غذایی در قرن بیستم نام برد. این بسته بندی که اسپتیک نام گرفته است امروزه کاربردهای فراوانی یافته است به گونه ای که از آن برای حفظ و نگهداری بسیاری از مواد غذایی از جمله شیر، انواع آبمیوه ها، آب گوجه فرنگی، انواع سوپ ها، سس، آبگوشت، انواع بستنی، چای خشک، انواع کنسروها و مواد غذایی تولید شده با سویا مورد استفاده قرار می گیرد.این فن آوری انقلابی متشکل از سه نوع ماده می باشد: مقوای با کیفیت عالی، پلی اتیلن و آلومینیوم. هر کدام از این لایه ها نقش سازنده ای را در کسب مزیت های منحصر به فرد بسته بندی اسپتیک ایفا
می کنند.


چند دلیل عمده وجود دارد که بسته بندی اسپتیک توسط متخصصان غذا بیشتر به عنوان بسته بندی آشامیدنی موثر بر طبیعت در بازار امروز مطرح شده است:


1- احیاء منابع به واسطه استفاده کمتر از مواد. زیرا در مقایسه با دیگر محفظه ها با مواد کمتری ساخته می شوند و بسته های اسپتیک از ابتدا ضایعات کمی داشته اند.


2- بهره وری انرژی. همچنین این بسته بندی به مراتب انرژی کمتری برای تولید، انباشتن، حمل و نگهداری محصول در مقایسه با دیگر بسته ها مصرف می کند. بسته بندی اسپتیک با داشتن وزن سبک، شکل آجر مانند و قابلیت نگهداری آشامیدنی ها بدون خنک کردن یا نگهدارنده فاکتورهلای کلیدی را برای حفظ انرژی دارد.


3- قابل باز چرخ. بسته بندی اسپتیک همراه با کارتن های شیر و آبمیوه از طریق فرایندی که hydrapulping نام دارد به سادگی باز چرخ می شوند. در یک دستگاه آسیاب که کار آن شبیه به مخلوط کن خانگی است بسته های اسپتیک و کارتن های کاغذی 30- 40 دقیقه بهم زده می شوند تا لایه های فویل و پلاستیک از کاغذ جدا شوند. فیبر کاغذی کیفیت بالایی دارد و در تهیه محصولات کاغذی کابرد دارد.مزایای بسته بندی اسپتیک برای مشتری: این بسته از مطرح شدن مردم پسند بوده است به خصوص برای خانواده ها و بچه ها و به دلیل استحکام آن، قابلیت نگهداری در قفسه برای مدت طولانی، ایمنی و سلامت، حفظ مواد مغذی، دسترسی آسان، نشکن بودن بسته بندی و ... همواره ترجیح داده می شود.


بسته بندی ضد عفونی شده:


بسته بندی ضد عفونی شده می تواند به عنوان یك پر كردن محصول استریل تجاری در یك ظرف استریل تحت شرایط ضد عفونی و فروش ظرف تعریف گردد بنابراین عفونت مجدد و احتمال آن از بین می رود. این منجر به یك محصول می شود كه در دماهای مختلف مقاوم است. اصطلاح ‹ضد عفونی› از كلمه یونانی « سپتیكوس» ریشه گرفته است كه به معنی عدم حضور میكروارگانیزم های فاسد كننده است. در عمل، به طور كلی دو نوع خاص از كاربرد تكنولوژی بسته بندی ضد عفونی شده وجود دارد. بسته بندی قبل از استریل و استریل محصولات در این مورد می توان به مثالهایی همچون شیر و محصولات روزانه ع دسرها و غذاهای نشاسته ای و دسرها و میوه و سبزیجات و سوپ ها و سوس ها و محصولاتی با ذرات ریز اشاره كرد.
مطالب دیگر:
📃تحقیق اثرات روان شناسی تبلیغات📃تحقیق نقش خانواده در تربيت کودک📃جزوه آموزش گام به گام و مرحله ای ارسال مقاله ISI به ناشر الزویر (Elsevier)📃تحقیق بررسی روان شناختی پدیده افسردگی📃تحقیق بررسی روان شناسی گوشه گیری، کمرویی و انزواطلبی📃پلان پایانه مسافربری جی اصفهان به همراه پلان تأسیسات و نقشه توسعه، پلان پایانه مسافربری کاوه اصفهان📃پلان ترمینال زاینده رود اصفهان به همراه نقشه لوله کشی آب و نقشه سیستم گرمایش و لوله کشی مربوطه📃تحقیق هزينه يابی كيفيت در پروژه ها📃تحقیق موانع توسعه بهره وری در ايران📃تحقیق سيستم های مدیریت اطلاعات MIS📃تحقیق روش های مدیریت فرآیند حوادث📃تحقیق بررسی نقش مديريت كيفيت فراگير در آموزش سازمان های دانش آفرين (TQM)📃تحقیق تاثير موانع ارتباط فردی بر تعارض سازمانی📃تحقیق آشنایی با ريشه های پيدايش بالندگی سازمانی📃تحقیق تأثير فرآيندهای مديريت استراتژيك بر نتيجه نهايی📃تحقیق تاثیر نحوه مدیریت بر رضایت شغلی کارکنان📃تحقیق تئوری z، تئوری مديريت ژاپنی📃تحقیق آشنایی با فنون مديريت زمان📃تحقیق جایگاه زنان در عرصه مديريت📃مجموعه طلایی تئوری های مدیریتی شرکت هما📃تحقیق معماری ‏سيستم‏ توزيعي مديريت‏ اطلاعات‏ بيمارستاني📃تحقیق جایگاه مدیریت پیمان در نظام مبتنی بر عملکرد📃تحقیق مدیریت استراتژیک در صنعت توریسم📃تحقیق مفاهیم مدیریت زنجیره تامین📃تحقیق نقش مديريت بازاريابی در مديريت تقاضا