خرید و دانلود*پاورپوینت درباره نانو تکنولوژی در طب*

پاورپوینت,نانو تکنولوژی در طب,اهمیت وخواص نانوتکنولوژی|yli50464448
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت درباره نانو تکنولوژی در طبقابل مشاهده می باشد

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 61 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست مطالب

تاریخچه تعریف نانوتکنولوژیاهمیت وخواص نانوتکنولوژیکاربرد نانو تکنولوژی در طبانواع مورد استفاده آن در طبتعریف نانو ایملشنهاخواص،کاربردها و

مزایای نانو ایملشنها

تاریخچه علم نانو

علم نانو و علوم مرتبط با آن جدید نیستند ( صدها سال است که کیمیادانان از تکنيک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي علم نانو در کار خود استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شباهت به تکنيک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های امروزی نانو نيست اما تنها به دلیل پیشرفت کم فناوری و نبود امکانات امروزی مانند میکروسکوپ نیروی اتمی، میکروسکوپ تونلی پیمایشی و غیره نتوانسته اند حوزه مشخصی برای این فناوری تعیین کنند.

اولین بار ریچارد فیمن در سال 1959 (سخنرانی درباره امکان به راه اندازی پروسه ای برای دستکاری اتمها و مالیکولها با استفاده از ابزارهای دقیق که سبب شد افکار به سمت توسعه چنین امکانی متمایل شوند)در سال 1974، پروفسور نوریو تانیگوشی، مدرس دانشگاه علوم توکیو، نخستین بار واژه "فناوری نانو" را بکار گرفت. او در مقاله ای با نام "مفهوم اساسی فناوری نانو" اشاره می کند که فناوری نانو اساسا مجموعه ای از فرایندهای تفکیک، ادغام و تشکیل مواد در حد یک اتم یا یک مالیکول است. در دهه 1980 ایده این تعریف به طور وسیع تر توسط دکتر درکسلر (نویسنده کتاب های موتور خلقت) مورد بررسی قرار گرفت.
فناوری نانو و نانوعلوم در اوایل دهه 1980 با تولد علم کلاستر و اختراع میکروسکوپ تونلی پیمایشی آغاز به کار کرد. این توسعه سبب کشف فلورین در سال 1986 و نانولوله های کربنی در مدت چند سال بعد شد.
تکنالوژی نانو خود به تنهایی علم نیست بلکه با استفاده از آن می توان به کاربردی کردن علوم مختلف کمک کرد.


مطالب دیگر:
📜پکیج استثنائی جوشکاری📜گزارشکار آزمایشگاه مقاومت مصالح📜گزارشکار آزمایشگاه سیالات📜گزارشکار آزمایشگاه مصالح ساختمانی📜پاورپوینت تزئینات در معماری📜تحقیق معماری معاصر ایران📜پروژه کارشناسی- بررسی راههای نفوذ به رایانه و راههای مقابله با آن📜پروژه کارشناسی- قابليت اطمينان در شبكه هاي حسگر بي سيم📜گزارش کار آز مبانی الکترونیک📜گزارش کارآموزی- شركت برنامه نویسی📜گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر- شركت طراحی و گرافیکی📜گزارش کارآموزی مهندسی برق- با موضوع PLC📜پاورپوینت کاربرد های نظامی لیزر- مهندسی برق📜پروژه کارشناسی مهندسی برق- اصول کلی رادار📜تحقیق در مورد خازن ها📜تحقیق در مورد مهارت های الکترونیک قدرت📜تحقیق در مورد نیمه رساناها📜کتابچه آموزش تابلوهای برق📜گزارش کارآموزی مهندسی برق- شرکت ایران خودرو📜گزارش کارآموزی مهندسی برق- شرکت تولید تابلوهای صنعتی📜گزارش کارآموزی مهندسی برق- شرکت مخابرات📜گزارش کارآموزی مهندسی برق- مترو تهران📜گزارشکار آزمایشگاه الکترونیک صنعتی- مهندسی برق📜گزارشکار آزمایشگاه روش های ابزار اندازه گیری- مهندسی برق📜گزارشکار آزمایشگاه ماشین 2- مهندسی برق